Zarif Dantel Dizaynlı Balık Gelinlik

Ürün Kodu: #000150

150 Değerlendirme

BİZİMLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ


Zarif Dantel Dizaynlı Balık Gelinlik

İade/Değişim/Tadilat Koşulları
 
Newinstyle.com.trden veya uygulamalarından satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. 

Kozmetik (parfüm, oje), gıda (çikolata, çay, kahve, çikolata setleri), Wedding (gelinlik, nişanlık kına kıyafetleri vs.) ürünleri, abiye, Christofle ürünleri, iç giyim, mayo, bikini, takı, kitap/dergi, teknolojik ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerinizin iadesini Aras Kargo ve ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz, Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir. 

 

İade Adresimiz: 

 

Anb Gelinlik Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. ( New in Style)

Söğütlüçeşme M. No:170/A Kadıköy, İstanbul

 

Ücretsiz Gönderi Kodları:

 

Aras Kargo İade Müşteri Kodu:

Ürününüzün bize ulaşmasına takiben, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade veya havale ile yapılan ödemelerde hesabınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. 

 

İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir. 

 

New in Style'dan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde Türkiye'deki size en yakın New in Style mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

 

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir. 

 

New in Style web sitemizdeki Outlet bölümünden alınan ürünlerin değişim işlemleri  sadece Outlet mağazalarımızdan yapılabilmektedir.

 

Tadilat

 

İadesi Olmayan Wedding (gelinlik, nişanlık kına kıyafetleri vs.) ürünleri için bedensel veya farklı problemlerden doğa bilecek düzeltmeler için New in Style Mağazamızdan randevu alarak ücretsiz bir şekilde yaptıra bilirsiniz. Tadilat Esnasından ek malzeme ( dantel, kumaş, tül vs.) kullanımı gerekli durumlarda ücrete tabi olacaktır. oluşacak ek ücretleri tadilat esnasında ilgili müşteri temsilcimizden tadilat öncesi bilgi alabilirsiniz.

Bu Model İçin
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4